Šťuky zo Strečna konečne v akcii!

🟢⚪️🦈 Šťuky zo Strečna konečne v akcii! 🏑
📢 Posledný týždeň pred vianočnými sviatkami sa naši florbalisti FK Pikes zúčastnili 1. kola školskej ligy v Žiline, kde si zmerali svoje sily s rovesníkmi z 5. a 6. ročníka Základnej školy Martinská a Základnej školy Limbova.
👍 Nakoľko to bol úplne prvý florbalový turnaj našich Pikesov, nevedeli sme do čoho ideme, boli sme nervózni, ale aj nadšení a plní očakávania. Chuť do florbalu našich šťúk je veľmi veľká, rovnako ako nadšenie súťažiť, a tak chlapci dali zo seba maximum a v oboch zápasoch aj vďaka úspešným zákrokom nášho brankára zvíťazili. 👏👏👏
💬Hodnotenie trénera Michala Švantnera:
Chalani vstupovali do zápasu nervózne, ale od prvého buly nervozita opadla a po prvom góle sme herne dominovali. Súpera sme skoro nepúšťali do šancí a keď aj sa im podarilo prebojovať na našu polovicu, všetko bezpečne riešil náš brankár Adam Praták, ktorý držal náš tím v hre o dobrý výsledok, čo sa aj podarilo s dvoma nulami na konte. Chalanom ďakujem za ich koncentrovaný a tímový prístup v ich prvých zápasoch. Bolo vidno, že si hru užili a z tohto 1. kola si odnesú pekný zážitok v podobe víťazstva.
📍Zostava:
Hráči: Jakub Horváth, Jakub Ovečka, Matias Klocáň, Adrian Korduliak, Oliver Oberta, Tobias Oberta, Michal Samec, David Samec, Lukáš Švantner
Brankár: Adam Praták
Tréner: Michal Švantner
📍KONEČNÝ VÝSLEDOK:
FK Pikes Strečno – ZŠ Martinská 2️⃣ : 0️⃣
Góly: Jakub Horváth, Tobias Oberta
Čisté konto: Adam Praták
FK Pikes Strečno – ZŠ Limbova 2️⃣ : 0️⃣
Góly: Jakub Horváth, Lukáš Švantner
Čisté konto: Adam Praták
Gratulujeme a držíme palce v 2. kole tejto školskej ligy 👏👏👏.
Základná škola SNP Strečno Michal Švantner Základná Škola Strečno