Latest From Blogs

Latest From BlogType 1


Nezaradené

Voľné pracovné pozície

/ 06 októbra, 2021

 


Oznámenie o voľnom pracovnom mieste – školský psychológ V zmysle zákona 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogických zamestnancov: Názov a adresa...

Latest From BlogType 2


 


Oznámenie o voľnom pracovnom mieste – školský psychológ V zmysle zákona 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogických zamestnancov: Názov a adresa zamestnávateľa:               Základná škola Slovenského národného povstania Strečno, Mládeže 289,......

Čítaj viac

Latest From BlogType 3


Latest From BlogType 8